Subpage under development, new version coming soon!
Team | Wedstrijden | W | G | V | Saldo | Punten | |
1. | Furia Kołobrzeg | 1 | 1 | 0 | 0 | 5-0 | 3 |
2. | FC Zawodowi Amatorzy | 1 | 1 | 0 | 0 | 5-0 | 3 |
3. | B.A.R.C.A. | 1 | 1 | 0 | 0 | 5-0 | 3 |
4. | Moneyball F.C. | 1 | 1 | 0 | 0 | 5-0 | 3 |
5. | The Pretenders | 1 | 1 | 0 | 0 | 5-0 | 3 |
6. | LUKS BOBRY | 1 | 1 | 0 | 0 | 5-0 | 3 |
7. | Bosski Team - Reaktywacja | 1 | 1 | 0 | 0 | 5-0 | 3 |
8. | Nadzieja Matką | 1 | 1 | 0 | 0 | 3-0 | 3 |
9. | FC Sao Pablo | 1 | 1 | 0 | 0 | 3-0 | 3 |
10. | HULIT II | 1 | 1 | 0 | 0 | 4-2 | 3 |
11. | Jagiellonia Białystok | 1 | 1 | 0 | 0 | 3-1 | 3 |
12. | Patataj | 1 | 1 | 0 | 0 | 3-1 | 3 |
13. | MKS 2009 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3-1 | 3 |
14. | Przebrzydłe Pączyska | 1 | 1 | 0 | 0 | 3-1 | 3 |
15. | MaliniakTeam | 1 | 1 | 0 | 0 | 2-0 | 3 |
16. | Szlachta Nozdrzec | 1 | 1 | 0 | 0 | 2-0 | 3 |
17. | PINK FLOYD & YES | 1 | 1 | 0 | 0 | 2-1 | 3 |
18. | Arsenal_86 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2-1 | 3 |
19. | Huricane | 1 | 1 | 0 | 0 | 1-0 | 3 |
20. | Gang z Plutona | 1 | 1 | 0 | 0 | 1-0 | 3 |
21. | VincentVan.org | 1 | 1 | 0 | 0 | 1-0 | 3 |
22. | Trąbki FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 1-0 | 3 |
23. | Sokker Team | 1 | 1 | 0 | 0 | 1-0 | 3 |
24. | FC Krościenko Wyżne | 1 | 0 | 1 | 0 | 2-2 | 1 |
25. | FC Toboł Kostanaj | 1 | 0 | 1 | 0 | 2-2 | 1 |
26. | FC Biała Tuchów | 1 | 0 | 1 | 0 | 2-2 | 1 |
27. | FC Chełmek | 1 | 0 | 1 | 0 | 2-2 | 1 |
28. | DARK STAR | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | 1 |
29. | Wyspy Owcze | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | 1 |
30. | Zabujcze Strzały | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | 1 |
31. | Piast Pawłowice | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | 1 |
32. | Paka Jabłoniaka | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | 1 |
33. | FC Hajs | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | 1 |
34. | Makka | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | 1 |
35. | LEGIA Góra Kalwaria | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-2 | 0 |
36. | Victoria Zabrze | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-2 | 0 |
37. | Dragon Ball | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-1 | 0 |
38. | Gremkowce FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-1 | 0 |
39. | KS Pawłokoma | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-1 | 0 |
40. | TSV 2004 Częstochowa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-1 | 0 |
41. | FC Grunwald Poznań | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-1 | 0 |
42. | Krakowska Szkoła Bramkarzy | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-4 | 0 |
43. | Victoria Słupsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-3 | 0 |
44. | Rzezimieszki | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-3 | 0 |
45. | Struga Jastrzębie | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-3 | 0 |
46. | Wały | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-3 | 0 |
47. | Stal Mielec. | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-2 | 0 |
48. | Cherry Wolf | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-2 | 0 |
49. | Zdradzieckie Mordeczki | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-3 | 0 |
50. | Academy Silesia | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-3 | 0 |
51. | arka@gdynia | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-5 | 0 |
52. | Cyga Unia Oświęcim | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-5 | 0 |
53. | Legion | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-5 | 0 |
54. | FC Umbertos | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-5 | 0 |
55. | GUKS Gorzkowice | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-5 | 0 |
56. | FC Dymitrów Duży | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-5 | 0 |
57. | Dywizjon 303 Warszawa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-5 | 0 |
Afgelopen ronde:
Volgende ronde:
Beste Elf:
Gebeurtenissen
Nadzieja Matką: Celestino Ollés is gekocht | 2024-06-30 23:37:45 |
Jagiellonia Białystok: Lew Głód is op de transferlijst gezet | 2024-06-30 22:30:59 |
Jagiellonia Białystok: Jeugdspeler Lew Głód heeft een contract getekend | 2024-06-30 22:30:37 |
Jagiellonia Białystok: Jeugdspeler Anatol Giertych heeft een contract getekend | 2024-06-30 22:27:10 |
PINK FLOYD & YES: Hubert Atlak is op de transferlijst gezet | 2024-06-30 21:44:37 |
PINK FLOYD & YES: Bruno Mierzejewski is op de transferlijst gezet | 2024-06-30 21:44:26 |
Victoria Słupsk: Joás Bertoche is op de transferlijst gezet | 2024-06-30 21:30:45 |
FC Sao Pablo: Paweł Rosznowiecki is verkocht | 2024-06-30 20:40:42 |
Furia Kołobrzeg: Justi Ivaşcu is gekocht | 2024-06-30 20:32:18 |
Victoria Słupsk: Oliviu Onciu is gekocht | 2024-06-30 20:29:06 |