Teamnaam is veranderd naar rendow.
2015-06-11
Manager
rendow123 nam de leiding van dit team op zich.
2015-06-11
Teamnaam is veranderd naar Gippsland Bulls.
2014-10-31
Manager
id3566 nam de leiding van dit team op zich.
2014-10-31
Het team werd uitgeschakeld in de
Australia Cup in ronde 6 .
Rd1 Big Z FC (III.16) 22-0
Rd2 Aussie Bulldogs (III.07) 17-0
Rd3 McDougall United (III.01) 18-0
1/8 Harbourtown (II.04) 10-0
1/4 Steel Fury (AL) 2-1
1/2 Achmids Souls 0-2
2012-03-15
Het team is gepromoveerd naar
A-League.
Automatic Promotion :)
2012-01-30
Het team eindigde in de
League II.04 op de 1e plaats.
42pts W14 D0 L0 F124 A3 GD+121
DII.04 Top Scorer: Hayden Drum (Aus-Da Minkees)
DII.04 Most Assists: Bradley Ielati (Aus-Da Minkees)
DII.04 Best Average Player Mark
2012-01-30
Het team werd uitgeschakeld in de
Australia Cup in ronde 4 .
Rd1 Jason FC (III.10) 20-0
Rd2 Toowomba (III.15) 26-0
Rd3 Camberra Miner (II.04) 3-0
1/8 Baldivis (II.02) 0-1
Team won the
Fat Cat Trophy
21pts W7 D0 L0 F66 A1 GD+65
2011-11-10
Het team eindigde in de
A-League op de 8e plaats.
7pts W2 D2 L11 F22 A54 GD-32
2011-10-10
Het team werd uitgeschakeld in de
Australia Cup in ronde 5 .
Rd1 Bataniakos (III.16) 22-0
Rd2 South Adelaide Albion (III.02) 5-0
Rd3 Baldivis (II.02) 4-0
1/8 Panathinaikos08 (II.04) 5-0
1/4 The Comets (AL) 2-4 e.t.
2011-07-28
Het team eindigde in de
A-League op de 7e plaats.
8pts W2 D2 L10 F18 A60 GD-42
2011-06-20
Het team werd uitgeschakeld in de
Australia Cup in ronde 5 .
Rd1 Hardy FC (III.07) 22-0
Rd2 Dubbroillby Wolves (III.04) 31-0
Rd3 Kings XI Punjab (II.03) 4-1
1/8 Real Galah (II.03) 3-0
1/4 The Comets (AL) 0-5
2011-04-07
Het team is gepromoveerd naar
A-League.
Tong FC 1(0)-2(1) Da Minkees
2011-02-28
Het team eindigde in de
League II.01 op de 1e plaats.
39pts W13 D0 L1 F108 A7 GD+101
DII.01 Best Average Player Mark with 58.7
2011-02-28
Het team werd uitgeschakeld in de
Australia Cup in ronde 5 .
Rd1 Perth Warriors (III.01) 20-0
Rd2 The Beer View Mirrors (III.14) 9-0
Rd3 Chelsea FC (II.01) 12-0
1/8 Real Galah (AL) 2-1
1/4 Team Moose Power (AL) 1-4
Team was eliminated from
Coupe Rhones-Alpes during group stage.
GrC Meylan 0-1
GrC Olympique Vaudais 3-0
GrC Cularopolis 10-0
2010-12-16
Het team eindigde in de
Junior League II op de 9e plaats.
17pts W4 D5 L4 F12 A10 +2
2010-11-10
Het team eindigde in de
A-League op de 8e plaats.
8pts W2 D2 L10 F11 A38 GD-27
2010-11-08
Het team werd uitgeschakeld in de
Australia Cup in ronde 6 .
Rd1 Brisbane Broncos FC (IV.29) 12-0
Rd2 Panathinaikos08 (III.11) 13-0
Rd3 Zoso Gars (II.04) 2-0
Rd4 Canberra (II.01) 4-1
1/8 Larikan FC (II.03) 5-1
1/4 Tong FC (II.01) 1-4
Team won
Bronze in
Coupe Rhones-Alpes
GrC Da Minkees - FC DOM En Force 5-1
GrC Da Minkees - F.C. StarDust 0-0
GrC Da Minkees - AS-Kapable 4-0
1/4 Da Minkees - Girondins De BordOliv 0-0 3-1pk
1/2 Da Minkees - If If Between 1-2
3rd Da Minkees - Heroes Eleven 4-2
2010-09-02
Het team eindigde in de
Junior League III op de 15e plaats.
21pts W6 D3 L5 F11 A13 GD-2
2010-07-21
Het team is gepromoveerd naar
A-League.
Automatic Promotion :)
2010-07-19
Het team eindigde in de
League II.04 op de 1e plaats.
40pts W13 D1 L0 F71 A7 GD+64
2010-07-19
Het team werd uitgeschakeld in de
Australia Cup in ronde 6 .
Rd1 Daves Men (IV.24) 11-0
Rd2 Mani (IV-20) 13-0
Rd3 Cape Jaffa (III.15) 10-0
Rd4 Taigum Terriers (II.4) 3-1
1/8 Chelsea FC (AL) 2-1
1/4 The Comets (AL) 1-3
Team was eliminated from
Coupe Rhones-Alpes at 2 round.
1/8 Da Minkees - AS Roche 6-0
1/4 If If Between - Da Minkees 1-0
2010-05-13
Het team eindigde in de
Junior League IV op de 19e plaats.
20pts W6 D2 L5 F20 A18 GD+2
2010-03-31
Het team eindigde in de
League II.04 op de 3e plaats.
24pts W7 D3 L4 F36 A23 GD+13
U21 Australia Head Coach - Qualified for the WC!
2010-03-29
Het team werd uitgeschakeld in de
Australia Cup in ronde 5 .
Rd1 Steel Knights (IV.17) 13-0
Rd2 The Redback (III.03) 13-0
Rd3 Harbourtown (III.05) 1-0
Rd4 Baldivis F.C. (III.05) 2-1
1/8 The Black Flashes (AL) 2-3
Team was eliminated from
Coupe Rhones-Alpes at 2 round.
1/8 Da Minkees - Winterfell FC 5-0
1/4 Da Minkees - Girondins de BordOliv 0-4
2010-01-14
Het team eindigde in de
League II.04 op de 3e plaats.
27pts W9 D0 L5 F53 A30 GD+23
U21 Australia Assistant Coach
2009-12-07
Het team werd uitgeschakeld in de
Australia Cup in ronde 3 .
Rd1 Shadow Stormers (III.16) 8-0
Rd2 Blueprint F.C. (III.15) 16-0
Rd3 Steel Fury (II.1) 2-3et
2009-09-10
Het team eindigde in de
League II.04 op de 3e plaats.
26pts W8 D2 L4 F36 A27 GD+9
U21 Australia Assistant Coach
2009-08-17
Het team werd uitgeschakeld in de
Australia Cup in ronde 4 .
Rd1 Hot Sauce (III.15) 7-0
Rd2 Reid Rebels (III.03) 5-0
Rd3 Colt's (III.12) 7-0
Rd4 Roar FC (AL) 0-6
2009-05-28
Het team eindigde in de
League II.04 op de 5e plaats.
19pts W6 D1 L7 F20 A23 GD-3
2009-04-27
Het team werd uitgeschakeld in de
Australia Cup in ronde 3 .
Rd1 Taz Devils FC (III.12) 7-0
Rd2 Vida United FC (IV.17) 4-0
Rd3 WorldClass Utd (III.16) 1-2
2009-01-29
Het team eindigde in de
League III.12 op de 1e plaats.
42pts W14 D0 L0 F99 A1 GD+98
DIII.12 Top Scorer: Dietrich Artinger (Ger-Da Minkees)
DIII.12 Best Average Player Mark with 40.7
2009-01-05
Het team werd uitgeschakeld in de
Australia Cup in ronde 3 .
Rd1 Moorebank Hawks (DIII.01) 2-0
Rd2 Awesomnessss (DIII.12) 5-0
Rd3 Taigum Terriers (DII.4) 0-5
2008-10-09
Het team eindigde in de
League III.12 op de 1e plaats.
37pts W12 D1 L1 F50 A5 GD+45
DIII.12 Most Assists: Alex Warren (Aus-Da Minkees)
DIII.12 Best Average Player Mark with 38.6
2008-09-15
Het team werd uitgeschakeld in de
Australia Cup in ronde 3 .
Rd1 JB Team (DIV.10) 5-0
Rd2 Viking Road FC (DIII.08) 8-0
Rd3 Achmids Soul (AL) 0-6
2008-06-19
Het team eindigde in de
League III.12 op de 1e plaats.
36pts W11 D3 L0 F58 A6 GD+52
DIII.12 Top Scorer: Stan Foxe (Aus-Da Minkees)
DIII.12 Most Assists: Alex Warren (Aus-Da Minkees)
DIII.12 MVP: Nick Balabanel (Aus-Da Minkees)
2008-05-26
Het team werd uitgeschakeld in de
Australia Cup in ronde 2 .
Rd1 Colah Creek (DIII.15) 4-0
Rd2 The Champions11111 (DIV.15) 0-1
2008-02-21
Het team eindigde in de
League III.12 op de 2e plaats.
33pts W10 D3 L1 F53 A11 GD+33
DIII.12 Top Scorer: Altamiro De Lima(Bra-Da Minkees)
2008-02-04
Het team werd uitgeschakeld in de
Australia Cup in ronde 2 .
Rd1 Mysterious Cyclones (DIV.28) 5-0
Rd2 Shore Chillz (DII.2) 1-3
2007-11-01
Het team eindigde in de
League III.12 op de 3e plaats.
30pts W9 D3 L2 F39 A15 GD+24
2007-10-15
Het team werd uitgeschakeld in de
Australia Cup in ronde 2 .
Rd1 Fenerbahce (DIII.07) 1-0
Rd2 Losers (DII.1) 0-10
2007-07-12
Het team eindigde in de
League III.12 op de 4e plaats.
22pts W7 D1 L6 F23 A18 GD+5
2007-06-25
Het team werd uitgeschakeld in de
Australia Cup in ronde 1 .
Rd1 Hornsby (III.1) 1-4
2007-03-15
Het team eindigde in de
League III.12 op de 6e plaats.
13pts W3 D4 L7 F10 A16 GD-6
2007-03-05
Het team werd uitgeschakeld in de
Australia Cup in ronde 1 .
Rd1 Gondors Guardians (AL) 0-3
2006-11-23
Het team eindigde in de
League IV.02 op de 1e plaats.
effortless... only contributed to the only defeat of the season on the last game... 11W 2D 1L 25F 2A
2006-11-13
Teamnaam is veranderd naar Da Minkees.
2006-10-30
Manager
Minkee nam de leiding van dit team op zich.
2006-10-30
Teamnaam is veranderd naar league of extraordinary crap.
2006-07-10
Manager
crappers nam de leiding van dit team op zich.
2006-07-10